Persvoorlichting

De persvoorlichters van de SER zijn het eerste aanspreekpunt voor journalisten. De persvoorlichters coördineren de afhandeling van inkomende mediavragen en verzorgen alle uitgaande berichten naar de media.

Dafna Holtzer
Waarnemend hoofd communicatie
070 34 99 525
06 86 83 27 52
d.holtzer@ser.nl

Dafna Holtzer

Navin Bhagwat
Diversiteit in Bedrijf
070 34 99 798
06 51 73 28 68
n.bhagwat@ser.nl
Navin Bhagwat

Marianne den Boef
Arbeidsmarkt, arbeidsomstandigheden, pensioen
070 34 99 648
06 44 24 48 17
m.den.boef@ser.nl

Marianne den Boef

Guus Bunnik
Medezeggenschap, bestuurszaken, digitalisering
070 34 99 624
06 86 80 93 62
g.bunnik@ser.nl
Guus Bunnik

Ted van Hintum
IMVO-convenant natuursteen, IMVO algemeen, Diversiteit in Bedrijf
070 34 99 626
06 20 91 25 37
t.van.hintum@ser.nl
Ted van Hintum

Astrid van Kleef
Arbeidsmarkt, jongeren, geenpensioen.nl, zorg
070 34 99 596
06 86 80 93 63
a.van.kleef@ser.nl
Astrid van Kleef

Hanke van der Lee
Diversiteit & Inclusie, SER Diversiteitsportaal, SER Topvrouwen
06 20 67 28 70
h.vander.lee@ser.nl
Hanke van der Lee

Juul Muller
Diversiteit & inclusie, arbeidsmarkt, hybride werken, onderwijs, gezondheid, verlof, woningmarkt, burgerparticipatie.
06 17 41 61 19
j.muller@ser.nl
Juul Muller

Iris Rietveld
Internationaal maatschappelijk verantwoord ondernemen (IMVO), Europa, consumentenaangelegenheden
070 34 99 618
06 86 84 02 55
i.rietveld@ser.nl
Iris Rietveld

Shirin Joemmankhan
Diversiteit in Bedrijf, Arbeidsmarkt en Jongeren
06 45 94 92 21
s.joemmankhan@ser.nl

Shirin Joemmankhan

Fotograaf: Christiaan Krouwels

Gebouw Sociaal-Economische Raad (SER) in Den Haag. © Christiaan Krouwels