Ons team

Met een gedreven team werken we aan onze missie: een inclusieve arbeidsmarkt waarop verschillen gewaardeerd en benut worden.

Alice Odé

Alice Odé
Zij/Haar
Projectleider

g.a.ode@ser.nl
+31 70 349 9588

Hussein Adam Dia

Hussein Adam Dia
Hij/Hem
Beleidsmedewerker

h.dia@ser.nl
+31 70 349 9684

Sacha verheij

Sacha Verheij
Zij/Haar
Communicatie Diversity Day

s.verheij@ser.nl
+31 70 349 9716

Kimberley Akinbile-Jöner

Kimberley Akinbile-Jöner
Zij/Haar
Projectondersteuner

k.joner@ser.nl
+31 70 349 9686

Margreet Macco

Margreet Macco
Zij/Haar
Beleidsmedewerker/communicatie

m.macco@ser.nl
+31 70 349 9576

Shivan Shazad

Shivan Shazad
Hij/Hem
Beleidsmedewerker

s.shazad@ser.nl
+31 70 349 9582

 Valentina Djoemai 

Valentina Djoemai
Zij/Haar
Beleidsmedewerker

v.djoemai@ser.nl
+31 70 349 9660

 Leo Euser 

Leo Euser
Hij/Hem
Senior-beleidsmedewerker

l.euser@ser.nl
+31 70 349 9583

 Jill Promes 

Jill Promes
Zij/Haar

Communicatieadviseur

j.promes@ser.nl
+31 70 349 95636

  

Sarah Elbadr-Boers
Zij/Haar
Kwartiermaker ADI

s.elbadr@ser.nl
+31 70 349 9682

 Michelle van Zanten 

Michelle van Zanten
Zij/Haar
Kwartiermaker
010 Inclusief

m.van.zanten@ser.nl
+31 70 349 9694

 Robert van der Meer 

Robert van der Meer
Hij/Hem
Kwartiermaker
010 Inclusief

r.vander.meer@ser.nl
+31 70 349 9654

  

Navin Bhagwat
Hij/Hem
Communicatiemedewerker

n.bhagwat@ser.nl
+31 70 349 9798