Ons team

Met een gedreven team werken we aan onze missie: een inclusieve arbeidsmarkt waarop verschillen gewaardeerd en benut worden.

Navin Bhagwat
Hij/Hem

Communicatieadviseur

n.bhagwat@ser.nl
+31 70 349 9798

Shirin Joemmankhan
Zij/Haar

Communicatieadviseur

s.joemmankhan@ser.nl
+31 70 349 9611

Valentina Djoemai

Valentina Djoemai
Zij/Haar

Coördinator

v.djoemai@ser.nl
+31 70 349 9660

Leo Euser

Leo Euser
Hij/Hem

Senior Beleidsmedewerker

l.euser@ser.nl
+31 70 349 9583

Profielfoto Camelia Nechar

Camelia Nechar
Zij/Haar

Beleidsmedewerker

c.nechar@ser.nl
+31 70 349 9692

Margreet Macco

Margreet Macco
Zij/Haar

Beleidsmedewerker

m.macco@ser.nl
+31 70 349 9576

Profielfoto Myrthe Born

Myrthe Born
Zij/Haar

Beleidsmedewerker

m.born@ser.nl
+31 70 349 9637

Rolf van der Maas

Rolf van der Maas
Hij/Hem

Beleidsmedewerker

r.vander.maas@ser.nl
+31 70 349 9443

Profielfoto Sanne Pisters

Sanne Pisters
Zij/Haar

Beleidsmedewerker

s.pisters@ser.nl
+31 70 349 9657

width="225"

Soraya Arou-Gouya
Zij/Haar

Beleidsmedewerker

s.arougouya@ser.nl
+31 70 349 9580

Marijn Meijer

Marijn Meijer
Hij/Hem

Projectondersteuning

m.meijer@ser.nl
+31 70 349 9645

Ömer Mesekoparan

Ömer Mesekoparan
Hij/Hem

Projectondersteuning

o.mesekoparan@ser.nl
+31 70 349 9601

Adelindra Meijer
Zij/Haar

Kwartiermaker
Rotterdam Inclusief

a.meijer@ser.nl
+31 70 349 9616

Kimberley Akinbile-Jöner

Kimberley Akinbile-Jöner
Zij/Haar

Kwartiermaker
Utrecht Inclusief

k.joner@ser.nl
+31 70 349 9686

Robert van der Meer

Robert van der Meer
Hij/Hem

Kwartiermaker
Rotterdam Inclusief

r.vander.meer@ser.nl
+31 70 349 9654