Ons team

Met een gedreven team werken we aan onze missie: een inclusieve arbeidsmarkt waarop verschillen gewaardeerd en benut worden.

Alice Odé

Alice Odé
Zij/Haar
Projectleider

g.a.ode@ser.nl

Hussein Adam Dia

Hussein Adam Dia
Hij/Hem
Beleidsmedewerker

h.dia@ser.nl

Naomi Kok Luís

Naomi Kok Luís
Zij/Haar
Communicatieadviseur

n.kokluis@ser.nl

Kimberley Akinbile-Jöner

Kimberley Akinbile-Jöner
Zij/Haar
Projectondersteuner

k.joner@ser.nl

Margreet Macco

Margreet Macco
Zij/Haar
Bureaucoördinator

m.macco@ser.nl

 Shivan Shazad

Shivan Shazad
Hij/Hem
Beleidsmedewerker

s.shazad@ser.nl

 Valentina Djoemai 

Valentina Djoemai
Zij/Haar
Beleidsmedewerker

v.djoemai@ser.nl

 Leo Euser 

Leo Euser
Hij/Hem
Senior-beleidsmedewerker

l.euser@ser.nl

 Jill Promes 

Jill Promes
Zij/Haar
Communicatiemedewerker

j.promes@ser.nl

 Sarah Elbadr-Boers 

Sarah Elbadr-Boers
Zij/Haar
Kwartiermaker ADI

s.elbadr@ser.nl

 Michelle van Zanten 

Michelle van Zanten
Zij/Haar
Kwartiermaker
010 Inclusief

m.van.zanten@ser.nl

 Robert van der Meer 

Robert van der Meer
Hij/Hem
Kwartiermaker
010 Inclusief

r.vander.meer@ser.nl