Home | Taken | Fusiegedragsregels | Veelgestelde vragen | Op welk moment moeten fusiepartijen het SER-secretariaat informeren?

Op welk moment moeten fusiepartijen het SER-secretariaat informeren?

Op het moment dat de vakbonden in kennis worden gesteld over de voorgenomen fusie, moeten de fusiepartijen hierover (ook) het SER-secretariaat informeren (artikel 8, lid 1 FG).

 


 

Fusiegedragsregels
Veelgestelde vragen - Vind het antwoord op je vraag
  Zoeken

Meer informatie

Formulier melden fusie